Brf Skanstorget i Göteborg

Göteborg, Västra Götaland

Verksamhetsåret 2020-2021:

Kontakta styrelsen först och främst via vår gemensamma brevlåda - skanstorget@outlook.com

Ledamot - ordförande:
Dag Eliasson
dag.eliasson@gmail.com  


Ledamot - kommunikation/administration:
Anna Pia Eklöw
anna.pia.eklow@volvocars.com  

Ledamot - ekonomi:

Erik Rodhe
erik.emanuelsson@outlook.com 


Ledamot:

Julian Ademius
julian.ademius@gmail.com

 

Ledamot:

Peter Granlund
granlundpeter@gmail.com 

 

Suppleant:

Tobias Julin

julin.tobias@gmail.com

 

Valberedning:
Christopher Wassberg
christopher.wassberg@gmail.com

 

Sarah Callton
Sarah.callton@gmail.com  

Föreningens egen startbild